Sage Symfonia

Sage Symfonia to oprogramowanie powszechnie znane i wykorzystywane przez tysiące użytkowników.

Nasze doświadczenia z Symfonią to ponad 10 lat wdrożeń, analiz, tworzenia dodatkowych narzędzi i pomocy w bieżących problemach.

Jeżeli mają Państwo potrzeby związane z Symfonią, prosimy o kontakt.

Pod tym adresem znajdą Państwo wpisy poświęcone Symfonii na naszym blogu.

Linie produktowe Sage:

start_cmyk

Sage Symfonia Start to kompleksowy produkt przeznaczony dla firm, które rozliczają się księgowością uproszczoną. Dostępne pakiety przygotowane są do obsługi jednoosobowych działalności gospodarczych oraz tych,które rozliczają swoich pracowników.Opcje dodatkowe (e-Box i Raporty graficzne) stanowią rozszerzeni funkcjonalności produktu.

 

symf_cmyk

Sage Symfonia to rozwiązanie dla małych i średnich firm rozliczających się pełną księgowością. Odpowiada na najważniejsze potrzeby Klientów – oferując rozwiązania z zakresu księgowości, kadr oraz handlu. Ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i rutynowych czynności.

 

erp_cmyk

Sage Symfonia ERP jest kompleksowym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Elastyczna budowa powoduje, że możemy ją łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy.  Dzięki Sage Symfonia ERP zarządzanie w Twojej firmie będzie intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywnie.