Sage Symfonia Start

start_cmyk

Pakiet przeznaczony dla samodzielnych księgowych obsługujących przedsiębiorców, którzy rozliczają się uproszczoną księgowością. Zapewnia wsparcie w najważniejszych i najczęściej wykonywanych operacjach księgowych. Pozwala na obsługę nieograniczonej liczby Klientów.Składa się z programów:

  • Sage Symfonia Start Mała Księgowość z obszarem Płace;
  • Sage Symfonia Start Faktura.

Kupując Sage Symfonia Pakiet Start w formie subskrypcji w cenie zakupu otrzymasz dodatkowo :

  • pakiet e-Box, który składa się z aplikacji e-Dokumenty i e-Deklaracje, zapewniając obsługę e-deklaracji, e-faktur oraz e-przelewów;
  • Raporty graficzne, które pozwalają tworzyć dowolne, czytelne wykresy i prezentować w prosty sposób potrzebne dane;
  • Sage Drive, który ułatwia obustronną, elektroniczną wymianę dokumentów oraz informacji o statusie i zmianach w dokumentach, bezpośrednio z systemów Sage Symfonia na indywidualne konta klientów;
  • aktualizacje prawne i funkcjonalne programu w ramach usługi Sage Gwarancja Podstawowa +

Możesz zdecydować się również na zakup pojedynczych programów Sage Symfonia. 

start

Sage Symfonia Start Mała Księgowość

Łatwe w użytkowaniu oprogramowanie, które przyspieszy i usprawni prowadzenie działalności gospodarczej dzięki automatyzacji podstawowych czynności i podpowiedziom kolejnych do wykonania kroków. Bieżące aktualizacje programu zapewnią bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

start

Sage Symfonia Start Faktura

Wygodna i intuicyjna obsługa codziennych operacji sprzedażowych. Program przeznaczony jest dla małej firmy handlowej i usługowej, która nie prowadzi gospodarki magazynowej.

start

Sage Symfonia Start Handel

Pełna i szybka obsługa sprzedaży oraz operacji magazynowych. Program przeznaczony dla firm handlowych i usługowych, prowadzących magazyn. Podpowiada kolejne kroki niezbędne do wystawienia dokumentów, dzięki czemu usprawnia pracę.