Nowe wersje programów Symfonia

Ukazały się aktualizacje programów Sage Symfonia.

Finanse i Księgowość 2015.b

Zawiera funkcjonalność umożliwiającą obsługę odwrotnego obciążenia VAT na dokumentach sprzedaży. Usprawniona komunikacja z innymi programami Sage Symfonia umożliwi, m.in., szybkie przeniesienie danych.

 
Dowiedz się więcej

Handel 2015.b

Umożliwia wystawianie faktury VAT z pozycjami „NP – nie podlega”. Pozwala na szybsze tworzenie korekt dokumentów z datą sprzedaży wcześniejszą niż sprzedaż. Optymalizuje proces wystawiania i wprowadzania faktur z odwrotnym obciążeniem.

 
Dowiedz się więcej

 

Kadry i Płace 2015.c

Pozwala obliczać wysokość podatku i składek ZUS od samochodów służbowych dla pracowników. Współpracuje z programem Płatnik i wspiera obsługę byłych pracowników po wyrejestrowaniu ich z ZUS.

 
Dowiedz się więcej

Środki Trwałe 2015.a

Umożliwia dowolne ustawianie dat działalności dla początku pierwszego roku lub końca ostatniego roku działalności. Poprawia efektywność i komfort pracy dzięki zoptymalizowanym widokom raportów i zestawień.

 
Dowiedz się więcej

Faktura 2015.b

Zawiera nową funkcjonalność, jaką jest zniesienie ograniczeń fakturowania niepodlegającego opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług. Istniejący mechanizm oraz dodanie nowych funkcjonalności pozwala zoptymalizować proces wystawiania i wprowadzania faktur z odwrotnym obciążeniem VAT.


Dowiedz się więcej

Mała Księgowość 2015.c
(program wchodzi w skład pakietów Księgowość i Księgowość Plus)

Posiada aktualne wzory deklaracji podatkowych. Umożliwia rejestrowanie przychodów w ujęciu dziennym i obsługę terminów wypłat wynagrodzeń oraz elastyczne dopasowanie widoku kartoteki deklaracji do swoich potrzeb.


Dowiedz się więcej